powrót
 • Zapytanie i prośba o wsparcie zbiórki

  • nicole

   2019-01-08 13:24:47

   Kochani !!

   Pisze do was  tym razem z wielką prośbą w  sprawie mojej już nastoletniej córki Nicole. Będąc 10- latka miała wypadek i konsekwencje tego wypadku są tak poważne iż nadal ją leczymy. W tym momencie koszty leczenia są tak duże (ponad 50 tys zł) iż nie jesteśmy wstanie sami tego udźwignąć .W  związku z tym zwrocilismy się o pomoc do fundacji by zorganizować zbiórkę na dokończenie leczenia.   Moją serdeczna prośbą jest prosić was o modlitwe  i prowadzenie Boże , gdyż Nicole  czeka  jeszcze kilka lat leczenia .Pierwszym etapem będzie rekonstrukcjia kości , przeszczepu komórek macierzystych usuwaniu zębów które połamała  oraz w niedalekiej przyszłości ze wzgledu na wadę i zaburzenie rozwoju  żuchwy przy upadku  bedzie miała też w Warszawie operację szczęki. Powierzamy Bogu kazdy dzien  i kazde dzialanie lekarzy by doczekać dnia wypelnienia się Słowa Jezusa, iz na sie objawil Syn Bozy by zniweczyc wszelkie dzieło diabla... Amen ! doczekac dnia kiedy  znów będzie mogła uśmiechać się pełna buzią jak przed wypadkiem .Jestesmy odrodzona w  Bogu rodzina od ponad 15 lat. Moja córka w dniu wypadku na nabożeństwie wstawiała się na kolanach za miastem by zostało poruszone przez Boga i zbawione. Niespodziewalismy sie takiego ataku  sił ciemności na nasza Nicole .Wiele  zlego doswiadczylismy i trudne rzeczy przeszliśmy i przechodzimy , wiele modlitw i łez  bylo  ale Bóg nas pocieszał i przeprowadzał....Nasza ufnoscia jest Pan !! Zawsze tak było i jest !

   Prosimy was bracia i siostry gdyz z  zaufaniem piszę w imieniu naszej nastoletniej juz corki  o wsparcie  zbiórki   https://www.siepomaga.pl/nicole-baczynska . 

   Za każde wsparcie ,każda złotówkę dziękujemy Bogu i wam. Na stronie fundacji będzie aktualizacja po każdym zabiegu i operacji. 

   Niech wam Bóg błogosławi 

   Agnieszka i Nicole 

    

Nie jest to typowe forum internetowe! Na naszym forum można zadać pytania doświadczonym duszpasterzom, którzy w miarę możliwości będą udzielali odpowiedzi.

Wśród naszych duszpasterzy jest:

  • Paweł Jurkowski

   z Wejherowa

  • Waldemar Świątkowski

   z Połczyna Zdroju

  • Waldemar Czerniejewski

   z Westfield w stanie Massachusetts (USA)

  • Przemysław Bartczak

   z Ciechanowa

  • Bogumił Szymański